Артем Ткаченко
Nothing is impossible!

About me

Бачу ціль, не бачу перешкод! Work hard, or go home!

Political program

Мета політичної програми - зробити за 5 років конкурентно спроможне середовище на ринку праці для молодих спеціалістів та створити понад 200000 робочих місць для талановитої молоді у всіх галузях!

Спочатку треба реформувати систему освіти на рівні технічних закладів. Країні потрібні спеціалісти технічних професій: інженери, агротехніки, токарі, верстатники і т.д. Реформування цієї освітньої ланки передбачає не тільки оновлення матеріаль-технічної бази профтех училищ, а й зміну учбового матеріалу і підходу до його викладення. Потрібно проводити майстер-класи для молоді досвіченими майстрами, робити ознайомчі візити на підприємства, організовувати зустрічі з фахівцями своєї справи, проводити міжнародний обмін досвідом та розробити масштабну рекламну кампанію з заохочення праці на підприємтсвах. Треба підняти імідж робочих професій на новий рівень. Однією з головних складових успішного реформування профтех освіти є створення робочих місць: заводів, фабрик і т.і. На підприємтсвах повинні бути створені гідні умови праці та соціальні переваги для працівників з профтех освітою. Завдяки створенню нових підприємств та якісно підготовлених молодих спеціалістів, можливо не тільки призупинити великий відтік робочої сили за кордон, але й можна почати підіймати економіку країни!

Випускники Вищих навчальних закладів також мають бути впевнені у своєму працевлаштуванні після отримання диплому. Треба закріпити на національному рівні Програму з підтримки молоді, яка б захищала інтереси молодих людей при працевлаштуванні. Населення країни повинну бути впевненим у завтрашньому дні!

Ну і звісно ж держава повинна подбати про пільги та бонуси для молодих підприємців, які до 35 років хочуть відкрити свою справу. Треба піднімати та розвивати малий та середній бізнес. Малий та середній бізнес у риночній економіці - головний сектор, що визначає темпи економічного зростання, структуру і якість валового національного продукту (ВНП). У всіх розвинених країнах на частку малого бізнесу припадає 60-70% ВНП. У більшості розвинених країн, таких як США, Японія, Німеччина, Франція, Великобританія, переважну частку - 95-97% від кількості підприємств складають так звані малі і середні підприємства.

Держава повинна піклуватись про своє майбутнє - про молоде покоління, яке буде надалі будуватиме успішну країну!

Артем Ткаченко
Political views:Libertarian
Registration date:02.11.2018
Social networks: