Дмитро Котович
Інформаційні технології врятують нашу державу!

About me

Я 19-ти річний хлопець, який просто цінує свою країну, працює заради її розвитка та бачить більшість її проблем. Мені дуже хочется, щоб наш квітучий край - зміг розквітнути і з економічної сторони. Повірте, я знаю, що таке злидні. Фінансовая ситуація у родинні одного разу дала мені поштовх до змін - зараз кваліфікований веб-розробник, у мене є мала справа, команда, з якою я планую досягнути великих висот, як і у політиці. Я готов боротися заради наших спільних цілей, моя Україно, мої громадяни!

Political program

Проживши в Україні вже більше 19-ти років, починаєш розуміти, що це доси держава з відголосками дев'яностих років, де процвітає корупція, де більшість депутатів та бізнесменів починали свій шлях незаконним шляхом, де за гроші можно лобіювати свої інтереси в Верховній раді, а саме найстрашніше - це те, що ми втрачаємо своїх накращих спеціалістів, які при першій можливості виїзжають за кордон.

Тому найвищими цілями суспільства є створення умов для знищення корупції та розвитку коммерційної діяльності, побудова нової системи освіти. 

Для виконання мети необхідно:

1) Використати потенціал усього залишка ниших спеціалістів в сфері інформаційних технології, інженерії, юриспруденції, адвокації та створити велику децентралізовану блокчейн-платформу для всіх видів голосовуння, державних та комерційних закупівель, податкової звітності, внесення декларацій, купівлі-продажу майна фізичними особами та інше. 
Ця обов'язкова блокчейн-платформа, без централізації, дасть суспільству повну прозорість усіх дій зі сторони держави та впевненість у тому, що угоди є якісними. 

2) Позбавитись від старої системи освіти, та створити нову систему освіти, спрямованої на індивідуальний розвиток особистості, враховуючи здібності дитини та її інтереси.

3) Зменшити податки на підприємницьку діяльність, змінити податкову звітність за допомогую блокчейн-платформи.

4) Збільшити видатки бюджетних коштів на розвиток медицини, освіти, громадської просвіти, культури, спорту, що стане ще одним кроком до підвищення рівня рівня та якості життя українців.

5) Залучати молодь до розробки різноманітних проектів та надавати можливості для їх реалізації. 

6) Інвестувати кошти в науково-технічного прогресу задля оновлення матеріально-технічної бази українських підприємств, що послугує підвищенню якості української продукції, що є запорукою посилення конкурентних переваг на національному та світовому ринку товарів та послуг.

7) Покращення екологічної ситуації.

При всьому цьому потрібно пам'ятати, що це робота не одного та навіть не трьох років, для цього потрібен час та підтримка самого суспільства. Не забувай - все починаєеться з тебе!

Дмитро Котович
Political views:Libertarian
Registration date:03.11.2018
Social networks: