Іван Гев'юк
Обирай - тверезо!

About me

Гев’юк Іван Іванович – студент 2-го курсу ХНУ ім. В.Н. Каразіна. Навчаюся на Факультеті міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу за спеціальністю міжнародна інформація та комунікації. Член Студентського Наукового Товариства та Студентської Ради на факультеті. Являюсь одним з учасників дебатного клубу та дипломатичного співтовариства. Брав участь у моделюванні саміту країн Великої сімки, харківському міжнародному туристичному форумі, моделюванні парламенту, українсько-німецькому форумі з питань біоенергетики BEA, харківському міжнародному соціальному форумі, круглому столі з питань міжнародної безпеки. Ми з командою на факультеті кожен тиждень проводимо дебати для студентів 1-2 курсів та моделювання політичних партій. Бажаю також взяти участь у студентському конгресі аби залучитись до обговорення та вирішення важливих питань пов’язаних з подальшою долею нашої країни.

Political program

Партія синіх –  пропонує політичний напрям України, за яким органами державної влади буде здійснюватися контроль над важливими сферами життя та сприяння розвитку сучасного, захищеного та продуктивного суспільства.

Політична програма

 • Запровадження форми правління – парламентська республіка. Кандидати від народу повинні втілювати всі необхідні дії для покращення життя своїх виборців, представляючи своє місто, округ чи область у Верховній раді.
 • Збереження цілісності унітарної держави.
 • Якісна сучасна освіта на всіх рівнях та платне навчання у ВНЗ.
 • Закріплення курсу на євроінтеграцію у Конституції України.
 • Надання державних дотацій малому та середньому бізнесу.
 • Дотримання протекціонізму – обмежити зовнішню торгівлю, та сконцентрувати її лише на наших економічних партнерах.
 • Модернізація технічної освіти, сприяння необхідності залучення молодих спеціалістів на підприємства після закінчення професійно-технічних закладів.
 • Надання державних грантів за досягнення у науково-технічній сфері.
 • Співробітництво підприємств та освітніх закладів.
 • Контроль інформаційних потоків, які могли б за своїм змістом нанести істотної шкоди національній безпеці України.

 

 

Питання щодо обговорення

 • Легалізація легких наркотиків.

Це питання потребує залучення спеціалістів з медицини, але з політичної точки зору, наркотики самі по своїй сутності шкодять суспільству та здоров’ю нашої нації. Тому партія синіх виступає за заборону наркотичних речовин у відкритому доступі. Окремим випадком може слугувати лише коли спеціаліст з анестезії або інша вповноважена особа використовує знеболювальні засоби з наркотичним вмістом по відношенню до пацієнта. Це може бути наркоз або випадок коли, для дотримання стабільного стану людини використовують морфій при оптимальних дозуваннях.

 • Право на вогнепальну зброю.

Наголошую про те що в країні йде війна, не слід забувати про те, що останнім часом почастішали випадки коли, військовослужбовці маючи зброю після закінчення своєї служби, або чергування на посту, використовували зброю не для того щоб боронити ним нашу країну, а задля власних божевільних цілей. Тому питання зі зброєю для сучасного стану я вважаю має бути закритим. Ви скажете: “А як люди мають себе захищати?” “Але ж з легальною зброєю розкриття злочинів 90%, а ніж зі зброєю невідомого походження і т.д”.  Питання тоді, а навіщо в нашій країні існують органи правопорядку. Авжеж поліція повинна захищати наш народ від правопорушень та кримінальних посягань. В нашій країні через війну і так є багато нелегальних каналів постачання зброю. Я вважаю слід зайнятися цим питанням, щоб з зони бойових дій зброя не попадала у мирне життя. В нашій країні потрібні люди мають зброю або принаймні знають де, у кого та в яку ціну купити будь-який вид на будь-який смак. Тому партія синіх однозначно проти легалізації зброї!

 • Приватизація державних підприємств.

Наша партія виступає за те щоб крупні стратегічні підприємства залишалися під державним контролем, такі як: електростанції, залізничні вокзали та сполучення, аеропорти, різноманітні транспортні вузли, великі підприємства, наприклад той же завод Антонова, порти, нафтові та газові компанії, та комунальні підприємства. Деякі державні підприємства, які не впливають на безпеку держави та її громадян, такі як: агроферми, невеликі фабрики з виготовлення товарів широкої потреби, харчової промисловості та машинобудування. Ось саме вони можуть бути виставлені на аукціон задля залучення зарубіжних інвесторів.

 • Реформа освіти.

Як я вже наголосив, ми маємо більш серйозно ставитись до розвитку професійно-технічної освіти, для випуску кваліфікаційних робочих кадрів для залучення їх на підприємства за їх вибором. Також ми виступаємо за те щоб вища освіта була покращена в матеріальному плані, тому слід ввести обов’язкову помірну плату за процес отримання вищої освіти у певному навчальному закладі. Але з усіми можливими пільгами для студентів з соціальними проблемами та обмеженнями в плані здоров’я. У середніх навчальних закладах, після закінчення початкового рівня, школярі мають обирати напрям, за яким будуть далі навчатися за допомогою батьків та вчителів, аби вони ще з малих років усвідомлювали ким хочуть стати, але в них в 9-ому класі буде можливість змінити цей вектор та обрати інший за необхідністю. Це робитиметься задля того щоб школа готувала людину до вступу у навчальних заклад, а для розширення кругозору були обов’язковими предмети: фізічного виховання, музичного та інших предметів що допомагали б учням у загальному світосприйнятті.

 • Електронна демократія україни

Як на мене, найбільшою загрозою для здійснення проривних рішень є чергове дипломатично-посадове заговорення цієї теми. Створення безлічі робочих груп, комісій, проектних офісів, проведення форумів, семінарів, зустрічей, заслуховування звітів, розгляд проектів тощо — все це вже відбувалось в нашому житті протягом останніх десяти-п’ятнадцяти років. А візок, як завше, на тому самому місці. Тому  Верховній Раді необхідно хоча б на певний час забути про свої особистісно-політичні інтереси і задля блага народу прийняти низку законопроектів стосовно ІТ-галузі. Перелік цих документів є в уряді, і в експертному середовищі. А якби наші колеги ще зважилися на започаткування постійного органу (комітету ВР) з моделювання майбутнього України в сучасному динамічному світі, то просування теми цифрового співтовариства зросло б у рази.  Перехід до електронного урядування автоматично переводить функціонування державного апарату на новий рівень взаємодії з суспільством та власне структурою виконавчої вертикалі — координаційний. А це дасть поштовх творчому розвитку громад, безпосередньої участі громадян у вирішення нагальних проблем як державного, так і місцевого рівня, та однозначно призведе до згасання такого явища як корупція. Насамперед слід наголосити на таких речах як: система петицій, коли громадяни уповноважені голосувати за розглянення тих чи інших питань у міських радах. Також добре б було у перспективі ввести систему показу балансу коштів міських бюджетів та статистику з їх витрачення зі вставками про перевірку громадськими організаціями щодо доцільного використання грошей.

Особливі подяки:

Климентій Шарко

Михайло Кочерга

Микола Бороденко

Віталій Панфілов

 

 

Іван Гев'юк
Political views:Left
Registration date:03.11.2018
Social networks: