Ярослав Колісник
Розвиток та зміни - запорука успішного майбутнього.

About me

Привіт. Меня зовуть Ярослав. Я студент. Займаюсь студентським самоврядуванням та організацією різних проектів. Не байдуже ставлюся до ситуації теперішнього часу. Прихильник змін та розвитку.

Political program

Що стосується моєї політичної  програми, то вона заключається в наступному:

1. Освітня реформа.

Ми живемо в такі часи, що технології розвиваються швидше, чим можливо вимовити речення.

Не сектрет, що освіта сьогодення потребує повної зміни та принципів викладання.

Основні положення  реформи :

Створення  інтегрованої системи освіти з внесенням поправок до викладання кожні 3 роки. Аналізуючи недоліки та тенденції сучасного ринку праці.

 

Реформа створює можливість та вибір переліку  предметів для всебічного розвитку, не залежно від віку учня,  на базі спеціального тестування та конкретної ситуації чи часових рамок.

 Реформа раз і на завжди вирішить проблему самореалізації людини, що дозволить за короткий час спробувати себе в різних сферах життя, саме де сама вона хоче, а не там де це навязуют всім і кожному, як це робить система освіти, "клипаючи" всіх одинаковими. 

2. Збільшення кількості робочих місць за допомогою: розбудови промислового сектору, залучення інвестицій місцевого та іноземного характеру. З паралельним внесенням поправок до трудового кодексу, а саме про норми та якість праці, заробітні плати та інші умови.

3. Зменьшення оподаткування малого та середнього бізнесу за допомогою внесення змін і поправок в закони та реформи, котрі регулюют відносини в бізнесі. Бо високі податки зводять на нівець створення бізнесу і разом з тим, розвиток країни.

4. Створення екологічного фінансового серидовища для розвитку прогресивних сфер діяльності. Для цього потрібно: створення нових або поправки до діючих законів про: економічні відносини та корупцію.

5. Економіка повинна бути економікою, а не "інструментом- іграшкою" в руках влади, котрою можно гратися, як заманеться та маніпулювати людьми.

Ярослав Колісник
Political views:Left
Registration date:03.11.2018
Social networks: