Максим Гринишин
Жити по своєму!

About me

Я студент-інтерн НМУ ім.О.О.Богомольця . З дитинства захоплююся історією , географією , політикою . Аналізуючи форми правління різних держав світу , сформував свою власну . Вважаю , що ідеальна демократія виключає в собі термін - держава , тому рахую , що демократії не існує .

Political program

Моя політична програма містить в собі авторитарний напрям , але з демократичними елементами в певних сферах . Та виключає в собі примінення терору та насильства проти громадян , якщо немає загрози владі , суверенності та незалежності держави .

На прикладі нашої держави це виглядало б так :

В основу моєї політичної програми буде покладено не покращення економічного та соціального становища , а його порятунок та становлення стабільного та поступового розвитку . На покращення нам була дана можливість довжиною в 28 років .
В 1991 році ми отримали одну з наймогутніших держав світу , яку за природними , індустріальними , воєнними ресурсами в наш час можна було б співставити з країнами великої сімки, проте не було визначеного економічного курсу  . Але не достатньо компетентні та освідчені особи в політичних справах за цей час перетворили нашу країну в державу третього сорту .
- першим моїм кроком буде припинення конфлікту на Донбасі способом переговорів на найбільш приємлимих умовах для обох сторін . ( про АР Крим не скажу нічого , тому що це будуть пусті слова , бо будь яка освідчені людина розуміє , що повернути його Україні на данний момент є неможливим )
- Другим кроком буде надання повної незалежності та посилення такої державної структури як СБУ . Для активної боротьби з сепаратистськими настроями та неонаціоналізмом , що значно похитує репутацію держави на міжнародному рівні . Та глобальної боротьби з корупцією в усіх соціальних сферах , незалежно від статусу громадянина .Розгортання судових справ на політиків та військових за зловживання їхніми посадами , без дійство та зраду( наприклад відкриття судових справ проти людини , яка найбільш вірогідно стане наступним президентом за розкрадання державного майна в 90-х , проти теперішнього президента за  Тобто створення структури , аналогічної американським ФБР та ЦРУ .
- Створення міністерства пропаганди для регулювання медіа та рекламних ресурсів , а саме заборона рекламування алкоголю , тютюну , пропаганда здорового способу життя .якби слово пропаганда не звучало характерним для тоталітарних режимів , але в державах з великим духом патріотизму вона активно працює , для прикладу ті ж Сполучені Штати Америки 
- Розбудова безплатних спортивних майданчиків у сільській місцевості та ДЮСШ у районних центрах . 
- Відновлення економічної торгівлі та направлення економічного курсу до Союзу Незалежних Держав з якими вигідно співпрацювати , а не вступ до союзів , які є вигідні для самого союзу , а не Україні. ( наш сирок в Білорусії буде краще купуватися ніж в Франції чи Голандії )
- Створення двопалатного парламенту устрою з президентсько-парламентською республікою , зменшення терміну президентства до 4 років . Зменшення кількості партій в парламенті до 2-ох за для збереження конкуренції та уникнення монополії . 
- Знищення олігархату та часткова націоналізація найбільш економічно потужних підприємств .
- Легалізація легких наркотиків ( в державах де немає корупції їх заборона не є необхідною )
- Відновлення транспортних комунікацій з РФ ( їх заборона тільки створила незручності для простих громадян )

 

Максим Гринишин
Political views:Libertarian
Registration date:04.11.2018
Social networks: