Неля Симак
У кожного громадянина є сонце. Ми дамо йому можливість світити.

About me

Навчаюся в Національній академії внутрішніх справ. Наполегливо прагну зрозуміти, хто такий щасливий громадянин. Завжди читаю книги з метою розкриття і долідження глобальних тенденцій задоволення життям. Вірю, що у кожного є сонце. Потрібно тільки дати йому можливість світити.

Political program

5 КРОКІВ ДО ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ

1 КРОК- ПРАЦЮЄМО ДЛЯ НАРОДУ!

Правосуддя — ґрунт усіх суспільних чеснот.

                                                                                                Поль Анрі Гольбах

  1. Інформування про  свою діяльність  в ЗМІ.
  2. Забезпечення безперешкодного доступу в наші кабінети для прийомів
  3. Забезпечення належного розгляду звернень громадян.
  4. Співпраця з громадянським суспільством.
  5. Проведення опитувань, анкетувань, інтернет-опитувань з метою зясуваннягромадської думки.

          2 КРОК– МИ ЗАВЖДИ ВДОСКОНАЛЮЄМОСЯ! - підвищенняпрофесійної компетентності та обмін досвідом

 

   Лише тому, що ви стали керівником, не слід думати, що ви вже влаштувалися. Вам потрібно постійно вчитися, удосконалювати своє мислення, свої способи організації.

Індра Нуї

 

Професійна компетентність - здатність особи в межах визначених за посадою повноважень застосовувати спеціальні знання, уміння та навички, виявляти відповідні моральні та ділові якості для належного виконання встановлених завдань і обов’язків, навчання, професійного та особистісного розвитку (п.5 ч.1 ст. 2 Закону України «Про державну службу»).

Способи підвищення професійної компетенції:

  1. самоосвіта - самостійний спосіб отримання знань в певній галузі науки, мистецтва, техніки, політичного життя, культури, ремесла;

  2. стажування за кордоном в органах юстиції;

  3. спільне навчання, участь у навчально-методичних семінарах;

  4. участь у науково-практичних конференціях.

 

 

КРОК 3– САМОКОНТРОЛЬ ЯК ГАСЛО!

Досконалість - це не тільки самоконтроль, а й уміння відпустити себе. Здивуй себе, щоб здивувати інших.

НінаСейерс

 

Правила самоконтролю:

1.ДОСКОНАЛОСТІ – НІ.

Оберіть своїм основним кредо крилату фразу "Ідеал - мій ворог". До досконалості, звісно, прагнути потрібно, але робити все ідеально не обов’язково.

2. ПЛАНУЄМО СВІЙ ДЕНЬ З ВЕЧОРА.

Розплануйте свій завтрашній день, складіть розклад і запишіть його в щоденнику. Так, щоденник потрібний не лише людям, котрі працюють в офісі і бізнесменам.

3. СВОЇ СПРАВИ РОЗДІЛЯЄМО ЗА КАТЕГОРІЯМИ.

Всі щоденні, щотижневі, щомісячні справи можна розділити на 5 категорій. Це догляд за собою, домашні справи, робота, вільний час і сон. Таким чином ваш час перебуватиме під вашим керівництвом і ви контролюватимете кожну свою хвилину.

4. КОНЦЕНТРУЄМОСЯ НА ОДНІЙ СПРАВІ.

Не потрібно брати приклад з Юлія Цезаря, навіть якщо ви добре ладнаєте одночасно кілька справ. Щоб виконати конкретне завдання, мобілізуйте усі свої сили і намагайтеся зробити його максимально добре і швидко.

5. ОБОВЯЗКОВО ВИСИПАЄМОСЯ.

Після повноцінного сну ви зможете бути енергійними протягом усього дня. Сон підтримує молодість, красу і здоров'я. Не нехтуйте ним.

6.ВЧИМОСЯ ВІДДІЛЯТИ ДРУГОРЯДНЕ ВІД ГОЛОВНОГО.

Потрібно визначити головне. А другорядне залишити на  потім. І пам’ятайте «золоте» правило: не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні.

Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування повинні постійно поліпшувати свої уміння, знання і навички відповідно до функцій та завдань займаної посади, підвищувати свій професійний та культурний рівень, удосконалювати організацію службової діяльності ( Наказ №158від 05.08.2016 «Загальні правила

етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування»).

КРОК 4– МИ ПРАЦЮЄМО НАД ПОМИЛКАМИ!

Вчимося помиляючись.

Латинський афоризм

 

 

1. Необхідно навчитися визнавати свої помилки та позитивно ставитися до справедливої критики.

2. Перетворюємо негатив на позитив.Навіть якщо людина, висловлює критику на вашу адресу, керується добрими намірами, якась частка агресії та недоброзичливості в її словах все одно є. Найкраще, що ви можете зробити в такій ситуації, – це нейтралізувати її намір образити вас, перетворивши негатив на позитив.

3. Це не Ваша проблема. Ще один момент, який обов'язково потрібно враховувати: будь-яка критика – відображення проблем того, хто її висловлює вам, і ви можете не мати до неї жодного стосунку.

 

 

КРОК5 – МИ -ТВОРЧІ!

Мистецтво ніколи не говорить про те, що є, воно завжди показує, що повинно бути.

Аристотель

 

КИМ ПОВИНЕН БУТИ ТВОРЕЦЬ?

«З точки зору Європейського суду з прав людини шаблон – це шлях в нікуди» - зазначає суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ Наталія Марчук.

Можна довго говорити про те, в чому полягає сенс творчості, звідки воно приходить у цей світ і як впливає на людей. Але важливо знати, якими повинні бути справжні творці: зацікавленимита такими, якіпрагнуть до досконалості.

 

 

 

Неля Симак
Political views:Libertarian
Registration date:04.11.2018
Social networks: