Дмитро Логвін
Я йду повільно, але я ніколи не рухаюся назад. (А. Лінкольн)

About me

Привіт! Мене звати Дмитро і я студент 3 курсу Історичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка. За політичними поглядами належу до демократів. Мій ідеалізм не дає можливості дивитися на сьогоденну ситуацію в нашій країні крізь "рожеві окуляри", а тому дозволяє аналізувати й шукати вирішення проблем ще при їх зародженні. Мені вдається це робити, використовуючи історичний та міжнародний досвід. Я вірю, що нашу країну можна "вилікувати", якщо підходити до вирішення проблем з розумом !

Political program

Україні необхідні, як проведення нових, так і остаточне завершення вже запроваджених нинішнім урядом реформ (медична, реформи освіти та науки тощо).
На порядку денному:
• Парламентська реформа, яка передбачає створення двох палат, вибори до яких будуть здійснюватися за майновим цензом, щоб обмежити доступ до керівництва осіб, які прагнуть заробити на українцях, які за допомогою депутатського мандату вирішують не державні, а особисті питання.

• Проведення виборчої реформи для недопущення до виборчих перегонів сумнівних партій та політичних організацій.

• Зниження ввізного мита для зменшення кількості так званих «євроблях», що дозволить вирішити низку економічних питань та залучити на український ринок нових інвесторів.

• Скасування позаблокового статусу України, вступ до НАТО та збільшення військового потенціалу. Ці величезні кроки стануть запорукою безпеки наших громадян у будь-якій частині світу.

• Україна має бути готова стратегічно і тактично до будь-яких військових конфліктів на власній або іноземній територіях, аби не допустити повторення ситуації, яка виникла з 2014 р.!

• Створення сприятливих умов для розвитку НАУКИ й БІЗНЕСУ в Україні, що призведе до економічного піднесення в майбутньому.

• Розпочати процес "лікування" системи управління задля забезпечення здорового функціонування всіх державних структур, як єдиного, налагодженого механізму, який зможе працювати за найекстремальніших умов. Чітке розмежування завдань і сфер впливу різних органів влади тощо.

• Негайне проведення судової реформи, для підняти авторитету "української Феміди" через введення суду присяжних для розгляду кримінальних справ.

Я переконаний, що саме принцип невідворотності кримінальної відповідальності запобігає уникненню злочина, а не жорстокість самого покарання!

Лише підвищення рівня життя українців сприятиме подоланню корупції та негативних факторів, які з нею нерозривно пов'язані.

Подолання бідності - запорука розумного вибору громадянина!

Дмитро Логвін
Political views:Left
Registration date:05.11.2018
Social networks: