Анна Скворцова
Розвиток потенціалу України !

About me

Я- Скворцова Анна Сергіївна , мешкаю у Дніпрі та навчаюся у Дніпровському Національному університеті ім. Олеся Гончара на відділені Політології. Для мене політика- це не арена для влаштування власних амбіцій, я хочу допомагати своїй країні розвинути її величезний потенціал. Маючи чітку стратегію та ідеї- ми виведемо Україну на світову арену!

Political program

Запорука успішної держави – стабільна економіка і висока             культура населення

 

Україна- країна з родючими землями, вигідним геополітичним становищем і саме головне- розумною нацією. Але за весь час своєї історії наші переваги використовували інші держави. Час припинити це і почати розвивати свій потенціал ! Що я пропоную:

Міцна економіка:

  1. Зменшити експорт сировини, на противагу чому збільшити експорт готової, якісної продукції.
  2. Частково націоналізувати великі підприємства: надати контрольний пакет акцій державі, залишок акцій надати підприємцям.
  3. Залучити міжнародних інвесторів. Для цього нам треба знищити бюрократію та посилити Антикорупційний суд.

 

Розвиток культури населення:

 

Якщо не буде освіченої нації – не буде і майбутнього країни. В Україні величезний науковий потенціал, який ми повинні розвинути. Наші дії для розвитку. Наші дії:

  1. Покращення праці Національної академії наук. Відновлення корпусів і лабораторій у сучасний стан. Міжнародні співпраці наших науковців та спільні проекти.
  2. Навчання повинно бути інтерактивним та цікавим. Розвиток критичного мислення з 1 класу.
  3. Утворення української силіконової долини

 

Анна Скворцова
Political views:Left
Registration date:05.11.2018
Social networks: