Степан Потюк
Реальні зміни замість пустих гасел

About me

Привіт усім. Я є студентом Національного Університету "Львівська Політехніка" інститут Будівництва та інженерії довкілля. Активнивний волентер на різніх акціях,подіях чи фондах, наприклад : Бієнале Довіри, Файне місто, Захід фест,Вудсток ,Серце до серця. Є в студенській раді при Міністерстві Інформаційної політики та в студраді Львова. Я простий в спілкування, відкритий до людей і пропозицій, люлю Україну та щиро вірю в прекрасне майбутнє. Найголовніше для мене це довіра.

Political program

     Разом з командою пропонуємо реально вирішити ,а не лише обговорити,надання можливості офіційно  котролювати якість надання послуг, в студенськтх гуртожитках та навчальним закладах ,різних міст України, студентам!                                                               

                                                                                 "Разом зможемо" 

Рушійною силою змін в Україні є студенти ,тому повинні мати високі стандарти умов проживання,навчання та розвитку. Програма "Разом зможемо" пропонує об'єдання активних студентів та молодіжних організацій міст в офіційну структуру, яка має можливість ствавити на порядок денний міської ради обговорення питання ,які пройшли відповідну процедуру. Пропонуємо створення (або на базі вже існуючих) офіційних студенських рад міст України.

Офіційна студенська рада матиме чітку структуру та склад(представники закладів 3-4 рівня акредитації та представників МО). Поділ на різні відділи та назначення голів. Призначатиметься студенський мер міста, який і представлятиме її в міських радах для ведення прямого діалогу міст із студентами.

Кожен студент може звернутися до представника студрати з проблемою, яку студрада повинна вирішити!!!

 

Степан Потюк
Political views:Libertarian
Registration date:05.11.2018
Social networks: