Андрій Комар
Народ прагне свободи, а свобода потребує зусиль.

About me

Вітаю кожного виборця! Мене звати Андрій, прізвище моє Комар. Родом з міста Львова. Народився в одному із не найкращих районів цього міста, проте зміг пізнати людей різного достатку та статусу. Зараз навчаюсь в Львівському національному університеті ім. І. Франка. 19 років. В майбутньому хотів би пов‘язати своє життя з біснесом або ж, якщо вдастся, з політикою. Насправді, на мою думку, в Україні величезна кількість проблем і їх поступово потрібно вирішувати, а не чекати людину яка змінить все і зразу.

Political program

Основна ціль моєї програми - це доступність її основ та суті для всіх прошарків населення нашої країни. 

1. Розпочнемо з найбільш болючого питання - корупція. Кожен житель країни повинен розуміти, що корупція розпочинається з низів. Тому першим вагомим законопроектом буде внесення змін в законодавство, де хабар буде розцінюватись як строге порушення закону. Де кожен хто отримав та надавав хабар, будуть покарані! 

2. Розширення повноважень поліції. Всі ми бачимо, що законодавство старого зразка не справляється з проблемами сьогодення. Буде проведена часткова реформа, де будуть внесені зміни до процедури роботи поліцейських. 

3. Ще одне важливе питання, яке потребує вирішення - це політика і наука. Ми зіткнулись з тією проблемою, що наука не може вільно та стабільно розвиватись, коли на неї постійно тиснуть. 

Андрій Комар
Political views:Libertarian
Registration date:07.11.2018
Social networks: