Роман Лішнянський
економічна свобода=свобода політична

About me

Студент другого курсу Історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Навчальна програма "Сходознавство". В шкільні роки був учасником РОС "Дніпро", брав участь, як волонтер, в багатьох благодійних акціях. Активно стежу за українською та світовою політикою та сучасними тенденціями в урбаністиці. Прихильник вільного ринку, серед політичних течій симпатизую класичним лібералам і мінархістам.

Political program

Легалізація носіння зброї

Пояснення:
У злочинця зброя буде в будь-якому випадку. Легалізація носіння зброї ж дасть змогу законослухняному громадянину захиститись від нападника, вбивши його.

Легалізація канабісу

Пояснення:

1. Це позитивно вплине на туризм в Україну і принесе нашій державі чималі прибутки;

2. В країні, в котрій дев'ятикласник може придбати пляшку горілки чи пачку цигарок (куди небезпечніші наркотичні речовини), така заборона просто безглузда;

3. Кожного року в тіньовий ринок у зв'язку з продажем марихуани виходить близько мільярда доларів США, які не оподатковуються;

4. Медичне застосування канабісу.

Запровадження системи незалежного оцінюнювання для людей, що бажають стати депутатами

Пояснення:

Долю України мають вирішувати професіонали, а не аби хто, тому слід ввести обов'язкові тести для кандидатів з таких дисциплін:
українська мова, політологія, економіка та історія.

Боротьба з Гречкократією

Пояснення:

В Україні існує проблема куплених голосів на виборах. Цю проблему можна вирішити, якщо ввести виплати виборцям, які не бажають голосувати (гроші на це можна взяти з прибутків від легалізації марихуани). Так вирішувати долю держави будуть лише зацікавлені люди.

Введення грошових штрафів за прогули депутатами засіддань ВР

Переорієнтація міст на пішоходоцентризм

Пояснення:

Міста мають бути зручними для якомога більшої кількості їх мешканців, а більшість населення абсолюно будь-якого міста Європи загалом і України в тому числі–пішоходи. Однак більшість українських міст орієнтовані на автомобілістів. Цю несправедливість слід виправити!


Мінімізація втручання держави в економічні процеси, сприяння розвитку вільного ринку в Україні

 

Зниження уподаткування малого і середнього бізнесу 

Пояснення:

Це сприятиме розвитку бізнесу в країні, а відповідно й  збільшенню кількості робочих місць.

Роман Лішнянський
Political views:Libertarian
Registration date:07.11.2018
Social networks: