Дмитро Очкін
Ваші порожні слова і ваша дурість зникнуть з часом,а розум і рух приведе нас до розквіту майбутніх поколінь

About me

Закінчив Економіко-правовий ліцей.Призер 3 етапу Київської малої академії наук.Секція-"Правознавство".Якщо говорити про особисті якості,то я не є генієм чи талановитим.Лише власний розум і кропітка праця. Студент 1-го курсу КНТЕУ,юрист за покликанням.Обожнюю баскетбол.Сподіваюся стати вашим кандидатом.

Political program

Наші реформи не будуть успішними доти, поки ми не припинимо надягати протестантсько-ліберальні штани на козацькі шаровари

Українці не платять податки. Це не наша традиція. Українець нічого не чекає від держави і закономірно не збирається йому платити. Безкоштовна медицина насправді платна. Прокуратура платна. Суди платні. Навіть за війну українці платять самостійно. А держава десь там. У паралельній реальності.

Українці толерантні до корупції і злодійства. Це наша традиція. Багато помінялися б місцями з Януковичем. Навіть зараз, коли він під Москвою. Мільярди же вивіз. Ми крадемо навіть на війні. Навіть в умовах, коли країна на межі розвалу. Крадуть найчесніші, ледь опинившись біля корита. Легко бути чесним, якщо немає можливості вкрасти.

І не треба грішити на Радянський Cоюз. Це проблема території. Жодна з країн колишньої російської імперії не змогла модернізуватися. Прибалти, фіни і поляки - не береться до уваги. Вони були не так довго і не так сильно інтегровані. У Росії, Казахстану і Туркменії теж є газ, але Еміратами вони не стали. А Емірати такими стали. Чому? Тому що кілька поколінь їх принців, а принців там багато, здобували освіту в Британії. Вийшли такі собі мусульманські протестанти. І це теж шлях. Але це мінімум два покоління. Ми за цей час встигнемо все докрасти. А вчитися поїдуть ті, хто «потрібно». Чи не дотерпить країна два покоління. Чи не доживе просто.

Це не означає, що ми погані. Це означає, що ми, такі які ми є. Читаємо Вебера і Хантінгтона: культура має значення. Залишати це поза увагою при проведенні модернізації країни не можна.

Тому, якщо ми хочемо дійсно змін, а не черговий імітації протестантських реформ, то необхідно робити наступне.

Податки. Податок повинен бути таким, щоб його неможливо було не платити. На рахунок прийшло 10 гривень. Одну банк автоматично відправив до бюджету. Усе. Заодно заощадимо на фіскалів і закриємо їх схеми.

Бюджет. Основне місце крадіжки. Вся бюджетна функція Верховної Ради повинна складатися у виборі консалтингової компанії. Щоб не було можливості всунути «свою», домовляємося з G7, і вони пропонують нам компанії. Сім компаній. Парламент обирає одну. Бюджет пишеться приблизно так: 5% доходів бюджету на оборону, з них 50% зарплата, 20% на танки, 10% на кулемети. Кулемет коштує стільки-то. З 50% зарплати міністр отримує стільки-то, солдат стільки-то. І тут вкрадуть. Але буде складніше і не так багато вкрадуть. Ця ж компанія вирішує, в якій галузі, який відсоток від того, що приходить на рахунок, перераховується до бюджету.

Людина. Скрізь, де можна замінити людини сервером, це варто зробити. Зайшов на сайт. Зробив запит. Отримав довідку. Скрізь, де можна замінити держслужбу приватною компанією, це потрібно зробити. Причому платити в залежності від результату. Знайшов контрабанду, отримай 50% вартості. Але продаєш контрабанду не ти, а інший. Бажано сервер. І отримує 10% від проданого. Решта - в бюджет. Ніяких підприємств у державній власності. Там завжди будуть схеми. І справа не в зарплаті менеджменту. Я завжди наводжу в приклад наших суддів. У них дуже конкурентна зарплата і прекрасна соціальна захищеність. Але беруть багато і страшно. Іноді просто за те, щоб нічого не робити.

Нал. Де готівка, там обнал. Заборона готівки. Тільки електронні. Щоб кожну транзакцію можна було простежити.

Корупція. Вся корупція вище $ 10 000 - довічне ув'язнення з повною конфіскацією.

Суди. Ділимося суверенітетом. У країні - англійське право. Вища інстанція - Високий суд Лондона. Він же дає статус судді. Дає українцям, але - Лондон.

Вибори. Скрізь, де можна, потрібно проводити вибори. Місцевий шеф поліції? Вибираємо. Обрані нами шефи поліції вибирають обласного. Обласні - головного полісмена країни. Судді - та ж сама процедура. Скрізь, де можна - вибори.

Законодавство. Оголошуємо, що всі закони і підзаконні акти через два роки втрачають свою силу. Якщо комусь потрібен закон, то за ці два роки він повинен його написати і провести через парламент. Результат? Прибираємо бардак і протиріччя законодавства. Прибираємо схеми, про які вже всі забули. На нові спроби провести схеми уважно дивимося. У парламенту є реальна робота.

Головне завдання президента і прем'єра. Стояти на колінах перед Боїнгами та іншими Дженерал Моторс і просити відкривати тут складальне виробництво. А Теслі і Еппл розповідати яка ми освічена нація. Приходьте сюди все. Під особисті гарантії президента і прем'єра.

Може щось упустив. Але тільки такими підходами можна реально змінити країну. А далі - так. Освіта і два покоління. І ми станемо православними протестантами.

Україна має двоїсту структуру ЗМІ. Про що йде мова? Правильно. Про наших улюблених найлютіших оліграхах. Близько 65% українських телеканалів і друкованих видань є власністю людей пов'язаних з владою або завдяки бізнесу нашого гаранта і повністю афеліровани адміністрації президента і часто маніпулюють інформацією (еспрессо, 5-й і прямий) Канали- опозиціонери ж піддаються гонінням з боку різного роду організацій так і держ. Комісій (Newsome, 112). Висновок засобів масової інформації з під впливу олігархів та закриття каналів свідомо расспространяющіх завідомо неправдиву інформацію. При цьому не порушуючи не порушуючи статті конституції і законів України
Кримінал і нео нацизм. Здавалося б дивні поняття для сучасної держави, особливо для нашої країни. Але на жаль війна дуже багато змінила. Частими стали рейдерські захоплення бійцями Фермерських господарств, яскравий приклад Херсонська область. Вирубки лісів в тій же херсонської області та Закарпатті. Варто зазначити що один з бійців ато яких подавали як героїв на даний момент знаходиться на лаві підсудних у справі Катерини Гандзюк, причому на ньому як і на багатьох бійців були помічені націстікіе татуювання, на жаль ця проблема не піднімається. Пропозиція така: створити окремі підпункт для статтей кримінального кодексу України.
Розгул расизму і не терпимості до інших етносів, культур і філософій.
Останнім часом були здійснені масові напади на табори ромів, в деяких районах України були виселені з сіл. Напади відбуваються часто організаціями яскраво екстремістських наприклад C14.

Мовне питання. Здавалося б в Україні живе більше 6% населення багатьох національстей. Але мова піде саме про російську частини населення нашої країни. Здавалося б Європейська хартія регіональних мов стверджує що якщо всього лише 6% говорить іншою мовою від державного, то він має право на статус національного. У нас в ми отримуємо картину нетерпимості до російської мови і пряма заява про це в тому числі і на телебаченні. Про розпалювання міжнаціональної ворожнечі, яка є статтею ККУ ми промовчимо, на неї ж закривають очі комісії. Пропозиція: упроздніть варіанти розпалювання міжнаціональної ворожнечі і різного роду утисків шляхом доопрацювання статей ККУ І КупАП

 

Дмитро Очкін
Political views:Libertarian
Registration date:07.11.2018
Social networks: