Ганна Савельєва
Досить мріяти - час діяти!

About me

Народилася і проживаю у сонячному місті Одесі. На даний момент навчаюся в магістратурі Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова і одначасно займаюся викладацькою діяльністю. Крім того, маю понад три роки досвіду у журналістиці і завжди беру активну участь у суспільному та кульутрному житті мого рідного міста. Ще зі шкільних років вчителі та однолітки через мою допитливість та зацікавленість глобальними проблемами України та світу пророкували мені майбутнє у політиці, а тепер вже мої учні бачать мене одним з наступних Президентів України.

Political program

Ми всі прагнемо кращого життя для кожного з нас і для всієї України вцілому, проте чомусь звикли відкладати щасливе життя на завтра. "Зараз важкі часи", "Потрібно затягти паски, трохи потерпіти, а через декілька років неодмінно буде краще", "От якби хтось навів порядок у нашій країні, змогли б жити як у ЄС" - як мантру повторюють нам з екранів телевізорів, підсвідомо програмуючи на постіний стан очікування. Проте, як сказав колишній Президент США Барак Обама: "Зміни не настануть, якщо ми просто сидітимемо і чекатимемо. Ми самі і є ті зміни, на які ми всі чекаємо". Тому пропоную прямо зараз вийти зі стану очікування і почати робити ці непрості, але такі необхідні кроки на шляху розвитку нашої країни:

1. Сфера IT. Українці - одні з найкращих програмістів у світі. Проте замість того, щоб бути бути лідером у сфері IT, реальність така, що наші комп`ютерні генії обсуговують закордонний бізнес. Змінити цю ситуацію можливо лише шляхом надання державної підтримки цій сфері, активного залучення іноземних та національних інвестицій у розвиток новітніх технологій, створення конкуретних умов праці програмістів в Україні. На мій погляд,  саме досягенння IT сфери зможуть стати запорукою швидкого та динамічного розвитку України. 

2. Житло - базова потреба для будь-якої людини, особливо це питання гостро стоїть для молодих людей, які прагнуть жити окремо від батьків та інших родичів. Саме тому, необхідне створення широкої державної програми  кредитування будівництва житла для молодих сімей. 

3. Освіта. Я вірю, що створення стипендійних і грантових програм для обдарованих дітей та молоді, матеріальне заохочення молодих вчених та винахідників, всебічна підтримка наукових досліджень здатне зупинти відтік молоді закородон.  

4. Екологія. Україна має неймовірно багаті природні ресурси і наш святий обов`язок - зберегти їх для нащадків. Терміново припинити знищення лісів Українських Карпат - справжньої скарбниці лікувальних та  рекреаційних ресурсів, розширити площу природно-заповідного фонду з нинішніх 5% до загальноєвропейського показника у 10-15%. Здійснювати активне впровадження енергоефективних технологій в усі сфери господарства, проводити широкомаштабну освітню камапнію для дітей та дорослих щодо дбайливого та ощадливого ставлення до природних ресурсів. 

5. Вибори. В Україні надзвичайно низький показник викорситання молоддю свого активного виборчого права. Багато людей у 25 і навіть 30 років ще жодного разу не голосували на виборах. Це одна з найнегативніших  реалій  українських виборів усіх рівнів, а тому потрібно докладати максимум зусиль, щоб залучати найпрогресивнішу частину суспільства до участі у виборах, а значить - до вирішення майбутнього нашої країни. 

6. Створення вільного ринку комунальних послуг. Ціни на комунальні послуги впенено прямують до європейських, проте якість залишає бажати кращого. Монополія на надання комунальних послуг не відповідє вимогам часу, тому наразі дуже актуальним є створення в Україні ринку таких компаній, що діятиме на умовах вільної конкуренції. Завдяки цьому споживачі зможуть обирати собі постачальника, а постачальники, у свою чергу, будуть вимушені покращувати якість своїх послуг. 

7. І останнє, мабуть, найважливіше з цього списку - подолання комплексу меншовартості. Як часто ми кажемо, що це нам не по зубах, що нам бракує грошей, досвіду, заважають зовнішні вороги і т.д. і куди нам до тих багатих країн тягатися з ними! А тепер згадаймо найбідніші пустельні країни, в яких навіть прісної води не було і які сьогодні у першій десятці за ВВП на  душу населення і припинимо жалітися  раз і назавжди!!! В нашій країні є все необхідне для того, щоб стати сильною, багатою та успішною! Залишилося тільки чітко усвідомити це і почати діяти! 

Ганна Савельєва
Political views:Left
Registration date:07.11.2018
Social networks: