Маргарита Жакун
"Не питай, що твоя батьківщина може зробити для тебе, - спитай, що ти можеш зробити для своєї батьківщини". - Джон Кеннеді

About me

Привіт! Мені 19 і Я є студенткою Національного університету "Одеська юридична академія". Навчаюсь на факультеті міжнародно-правових відносин. Беру активну участь у науковому і культурному житті академії. Цікавлюсь політикою і правом не тільки України, але і інших світових держав-лідерів, вважаю що спираючись на їх досвід МИ можемо будувати свою власну перспективну і сильну державу! Можливості є завжди, якщо є бажання!

Political program

"В Україні так погано живеться, чому я повинен втрачати кращі роки свого життя в країні, яка не може забезпечити достатній рівень життя своїм громадянам, а от за кордоном..." - все частіше мені доводиться чути цю фразу від оточуючих людей. Чому українці, читаючи ст. 1 Конституції України, дивуються, що вони і справді живуть в демократичній, соціальній і правовій державі?  Винних - відпускають, безневинних- карають; пенсіонерам «дарують» тяжку старість та маленьку пенсію; пільговиків, осіб з інвалідністю "годують" словами підтримки, а дії відбуваються лише перед телевізійними камерами... і це ще далеееко не всі реаліїї сучасного життя. Громадяни настільки розчаровані і зневірені у владі і майбутньому країни, що єдиним виходом вважають втекти десь за кордон, де будуть "жити поживати і добра наживати". 

Кожен раз, коли задумуюсь про це, мені стає дуже соромно перед нашими предками -  козаками, селянами і робітниками, які шляхом "революції і крові" йшли до омріяної незалежності; письменниками, художниками, науковцями, які під тиском жорсткої цензури не боялись говорити і висвітлювати людям правду; ветеранами Великої Вітчізняної Війни. Саме вони піднімали нашу країну з колін протягом століть. Якщо змогли вони, то чому ми не зможемо? Чому не можемо створити для себе та своїх наступнників "країну мрії"?

"Відповідальність - це те, чого найбільше бояться люди. Тим не менш, це саме те, що допомагає нам рости в цьому світі" - Френк Крейн

Я вважаю, що життя людини характеризується не тим як вона його прожила, а тим що залишила після себе. Віра в те, що існують люди які хочуть і готові змінити суспільство і разом з тим країну, є своєрідним поштовхом для дій. Бо хто, якщо не ми? І коли, якщо не зараз? 

Політична програма :

1) Розвиток економіки, а саме приватизація державних підприємств. Існує безліч підприємств, які держава, через нестачу коштів чи інших ресурсів, не може максимально експлуатувати. Так чому ж не надати можливість, приватним компаніям обслуговувати ці підприємства? Це сприятиме розвитку конкуренції і підвищенню ефективності державного сектора; прискорення економічного росту з подальшим залученням недержавних інвестицій; усунення державної монополії; створення повноцінного ринку капіталу, цінних паперів; поділ відповідальності за зовнішній борг між урядом і великим бізнесом; зменшення ролі політичної мотивації в прийнятті економічних рішень; залучення приватного капіталу в традиційно державні галузі — освіту, культуру, охорону.

2) Реформування освіти спираючись на досвід та практику успішних європейських країн. Збільшення співпраці з міжнародними організаціями, для розвитку програм обміну серед студентів різних країн.  Надати змогу сдудентам ВНЗ в повному обсязі вивчати навчальні дисципліни відповідно до їх спеціалізації.

3) Запровадження Електронної демократії в Україні. Я вважаю що в умовах стрімкого розвитку інформаційно- комунікативних технологій, це забезпечить створення ефективного громадянського суспільства, що гарантує нам максимальну можливість реалізації громадян у державному управлінні.

4) Пенсійний вік - вік відпочинку. Чому пенсіонери після років тяжкої праці, змушені далі працювати? Тому що тієї пенсії, що в середньому отримують ураїнські пенсіонери, часом недостатньо навіть для оплати комунальних послуг. Я вважаю, що пенсії потрібно вистачати не тільки на забезпечення власних потреб (продукти, ліки і ін.), але й для того, щоб, як мінімум, раз в пів року мати змогу відпочити в санаторіях чи інших курортних закладах. Тоді пенсіонери не будуть, займати робочі місця, а з настанням пенсійного віку з радістю іти на "заслужений" відпочинок і надавати змогу молодим спеціалістам працювати.

І це ще далеко не всі ідеї, які мені хотілося б реалізувати, я надіюсь, що Студентська модель конгресу США, надасть змогу не тільки поділитися власними поглядами і обговорити найбільш актуальні питання для України та шляхи їх вирішення, а також отримати неоціненний досвід.

Якщо мої ідеї та погляди збігаються з твоїми - ГОЛОСУЙ :)

 
 

 

Маргарита Жакун
Political views:Left
Registration date:08.11.2018
Social networks: