Максим Свисенко
Менше слів - більше діла

About me

Добрий день! Мене звати Свисенко Максим і я студент Національного університету «Києво-Могилянська академія», спеціальність право. Член Малої академії наук України, учасник моделей ООН, переможець міських олімпіад та всеукраїнських конкурсів-захистів наукових робіт. Народився, виріс і здобув середню освіту в місті Дніпрі. Там я навчався в Українсько-Американському ліцеї, де був президентом шкільного самоуправління і представляв ліцей на міських та всеукраїнських конференціях школярів, тому я не з чуток знаю, що вимагаються від кандидата. З особистісних якостей виділяю: працездатність, конструктивність, об‘єктивність.

Political program

Не люблю бути багатослівним, досвід історії свідчить, що демагогіями суспільству не допоможеш. Можу запевнити, що буду гідним представником партії у конгресі, зобов’язуюсь відстоювати ідеї партії та робити все можливе для звернення уваги уряду на проблеми народу. 

Активно виступаю проти популізму в політиці, лише освічені політики мають вести конструктивний діалог. Тільки реальними та зваженими зусиллями ми зможемо побудувати сильну державу та успішне суспільство!

Максим Свисенко
Political views:Libertarian
Registration date:08.11.2018
Social networks: