Владислав Нестеров
Наша доля – у наших руках!

About me

Вітаю всіх!    Меня звати Влад, з 2016 по 2018 рік я навчався у Костянтинівському індустріальному технікумі ДВНЗ "Донецький національний технічний університет" за спеціальністю 076 "Підприємництво, торговля та біржова діяльність", де під час навчання представляв інтереси студентського колективу на Старостатах. Пройшов навчальну та виробничу практику у Костянтинівській міський раді, де наживо побачив роботу органів місцевого самоврядування. Наразі навчаюсь у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана на 3 курсі факультету Фінансів, за спеціальністю - Банківська справа. Перебуваючі на роботі в органах місцевого самоврядування та навчаючись у столиці, я відкрив для себе багато нового й пізнавального і зрозумів, що державна служба та керування державними інституціями в цілому - це справжнє мистецтво. Очільники повинні приймати обдумані та збалансовані рішення. Сильний керівник - не той, хто кидається гучними фразами і намагається вдало увійти у свій образ, а той, хто наполегливо працює та реалізує задумане, йдучи до спільної мети!

Political program

   Основою моєї політичної програми є порятунок  економічного та соціального становища держави та становлення стабільного та поступового розвитку СИЛЬНОЇ, ДЕМОКРАТИЧНОЇ, НЕЗАЛЕЖНОЇ, УКРАЇНИ!                 

   Після роспаду СРСР в 1991 році  ми отримали одну з найрозвиненіших країн світу, яка завдяки своїм людським, природним, та індустріальним ресурсами в наш час могла би співставити з клубом найбільш розвинутих и впливових держав світу. Нажаль на данний час соціальна, економічна та політична ситуація знаходиться у дуже жахливому стані. В Україні існує дужебагато проблем, які треба вирішувати, до найбільш гострих можна віднести: Війну на сході держави, проблеми життя дітей та молоді, низький рівень життя громадян, коррупція, тощо. Але цей Конгрес має конкретний перелік питань, які необхідно розглянути, отже перейдемо одразу к суті...                                     

1. Легалізація легких наркотиків

Вважаю, що я не відкрию Америку сказавши те, що купити собі товари "для душі" у нашій країні не важко. Правоохоронні органи або "тримають" такі магазини, або через їх массовість просто не встигають контролювати. Так, вони іноді закривають нарколабораторії, вони знищують теплиці, але, це все тимчасово, потім з'являється ще і ще. До цього прибуткового процесу широко залучені не лише представники криміналітету а й, як було зазначено раніше представники правоохоронних органів, що заробляють на цьому, натомість коли державний бюджет країни зазнає колосальних збитків. В цьому випадку пропоную, поступову декриміналізацію легких наркотиків, що виведе їх з нелегального ринку, дасть змогу державі контролювати потоки нарко-речовин в Україні та зменшить корупційні ризики під час реалізації цих речовин.

2. Легалізація зброї

   В даний час беручи до уваги не тільки соціально - економічну, а й кримінальну ситуацію особливо, яка склалась в Україні під час війни на Сході, такий дозвіл може призвести до зловживання цим правом і до підвищення рівня злочинності, який на сьогодні є і без того дуже великим.                               Але, вважаю, що все одно потрібно розробити і прийняти чіткі та строгі правила отримання,  використання та зберігання інших засобів самозахисту, наприклад таких як газові балончики, електрошокери, пневматична та травматична зброя.                                                                                         Такі міри сприятимуть підвищенню рівня безпеки громадян згідно зі статею 36 Кримінального кодекса України., але максимально виключатимуть випадки перевищення мір необхідної самооборони.

3. Реформа освіти

   Реформа сфері освіти є надзвичайно важливою. Саме молодь повинна визначати майбутнє своєї держави. Але, нажаль очевидно, що сьогодні українська освіта не відповідає ані сучасним запитам з боку особистості та суспільства, ані потребам економіки, ані світовим тенденціям.                                       Саме тому реформа передбачає системну трансформацію сектору, головна мета якої – нова висока якість освіти на всіх рівнях: від початкової школи – до закладів вищої освіти. Головним завданням освіти має бути формування свідомих, суспільно активних громадян, здатних забезпечити економічне зростання і культурний розвиток країни.     Освітня реформа повинна проводитися у 4 напрямках: дошкільна; середня, спеціальна та вища освіта.                                                                                                 Необхідно перетворити українську освіту на інноваційне середовище, в якому учні й студенти отримують навички та вміння самостійно здобувати знання і застосовувати їх у практичній діяльності, а науковці мають можливості та ресурси для проведення досліджень, що безпосередньо впливатимуть на соціально-економічне становище в державі.

4. Приватизація державних підприємств

   На мою думку підприємства, які мають статегічне значення для України та великий прибуток, потрібно націоналізувати, але при тому зробити процеси їх управління ефективнішими.                             Також, необхідно залучати інвестиції для будівництва і модернізації не тільки державних, але й приватних підприємств. Cтворення робочих місць та гідна оплата праці принесе не тільки значні прибутки державному і місцевим бюджетам, але і зупинить трудову міграцію громадян з України. Діти будуть рости на очах своїх працюючих в Україні батьків.

 

Дякую за увагу!

Сподіваюсь на вашу підтримку.

Владислав Нестеров
Political views:Libertarian
Registration date:30.10.2018
Social networks: