Артем Ремізовський
ДЕРЖАВА - СЛУГА суспільства, СУСПІЛЬСТВО - це КОЖНА ЛЮДИНА!

About me

Вивчаю культурологію у Київському університеті імені Тараса Шевченка, приймаю участь у різних ініціативах (студентському самоврядуванні чи правозахисних акціях.). Прихильник демократії, гуманіст. Вважаю,що щоб людям було краще жити - їм треба дати механізми для того, щоб вони самі будували для себе краще життя. У державі я бачу регулятора відносин у суспільстві, гаранта фундаментальних свобод людини. Противник насильницьких дій та радикалізму. Вважаю, що вирішення проблем мусить відбуватись у межах суспільного діалогу. Цікавлюсь сучасним мистецтвом. Дуже полюбляю комп'ютерні ігри, вважаю їх дуже гарним способом реалізації творчих проектів. Намагаюсь бути прогресивним, читаю різну наукову та публіцистичну літературу. Улюблені сучасні автори: Юваль Ной Харарі, Сьюзен Кейн, Тарас Лютий, Андрій Баумейстер. У житті намагаюсь керуватись гаслом: "Чинити так, наче так будуть діяти усі на світі."

Political program

1. За легалізацію легких наркотиків, проти хвороб і мафій.

Сучасна медицина давно змінила погляди стосовно легких наркотиків. Канабіс використовується задля лікування певних хвороб (наприклад, епілепсії) і показує високу ефективність. Нелегальний статус легких наркотиків спричиняє спекуляції на чорному ринку. Замість них за більш дорожчі ціни пропунують споживачам більш небезпечні речовини, які викликають сильнішу залежність. Цей же нелегальний статус і є опорою міжнародних наркотичних мафій, адже вони заробляють на цьому. Все це є підставою для лібералізації законадства у цьому питанні. Легкі наркотики треба легалізувати, кримінальна і адміністративна відповідальність за їх зберігання і розповсюдження мусить бути скасована.

2. Вогнепальна зброя: пістолети, а не кулемети.

Громадяни та громадянки мають право на самостійний захист власного житла, власного життя, свободи і сімї.  Державна монополія на силу не завжди є повноцінною гарантією захисту інтересів громадян і громадянок, особливо, якщо вона потерпає від системних проблем (недостачі фінансів, корупції, інше). Тому такі види зброї як пістолети, дробовики та легкі карабіни треба зробити більш доступними для населення, мати просту форму реєстрації. Інша справа, коли ми переходимо до таких типів зброї, як автомати, кулемети, гранатомети, то інше. Їх специфіка значно виходить за межі самооборони. За небезпечного використання вона може зашкодити життю багатьох людей, перетворити злочинні формування на справжні армії, а соціальні конфлікти - у громадянську війну. Тут державний контроль мусить бути суворим.

Звичайно, спрощення доступу до окремих видів вогнепальної зброї не мусить миттєвим. Потрібно проводити однозначно соціальну роботу, навчання громадян і громадянок культури поводження зі зброєю, підготувати правохоронні органи, виробити механізми регулювання носіння зброї у різних громадських місцях, лібералізувати законодавство стосовно "заходів самооборони", та інше. 

3.  Суспільні інтереси, прагматизм і прозорість - три опори державного управління.

Державна політику стосовно управління комунальною власністю треба будувати на прагматизмі і дотриманні суспільних інтересів. Стратегічні підприємства (наприклад, із добування нафти і газу, оборонна промисловість, атомна енергетика) потрібно тримати під контролем держави, але з забезпеченням прозорості, максимальної публічності їх діяльності. Це захистить суспільство від неефективного використання майна. Якщо ми розглядаємо управління не стратегічними підприємствами, то тут також залежить від ефективності. Якщо держава не взмозі забезпечити ефективність, прибутковість - краще приватизація підприємства, до якої будуть долучені усі гравці ринку.  Приватизацію слід проводити прозоро і максимально публічно. Тільки так будуть забезпечені суспільні інтереси.

4. Вільна конкуренція, боротьба проти нерівності і підтримка талантів  - запорука якісної системи освіти.

Освітня система дуже важлива. Від її діяльності залежить соціалізація громадян і громадянок, професійність працівників і працівниць, вирішення проблем зі соціальною нерівністю та дискримінацією. Держава мусить забезпечити доступ до освіти  асоціальним групам, щоб їх представники були повноцінними членами суспільства. Державі потрібно допомагати талановитим особистостям у самореалізації  через грантову підтримку, олімпіади та стипендії. В той же час системі освіти необхідна децентралізація. Освітні навчальні заклади не мають бути залежними від державного фінансування, а отримати можливість фінансуватись благодійними та організаціями, міжнародними програмами, співпрацювати з певними компаніями. Вони мають отримати широку автономію у формуванні власних навчальних програм. Так, у вільній конкуренції, підтримуючи таланти, захищаючи асоціальні групи, буде побудована якісна система освіти.

5. Електронна демократія - справжня демократія. 

Паперова бюрократія, людський фактор - те, що змушує під час кожних виборів сумніватися в їх прозорості і чесності. Відсутність прямого впливу на рішення парламенту, місцевих органів самоуправління звужує можливості суспільства впливати на своїх представників. Тому електроні системи є виходом, який дозволить громадянам та громадянкам не просто контролювати чиновників, але й самостійно впливати на важливі рішення. Громадські бюджети, петиції, комунікація з представниками суспільства, відклик представників, електроні вибори - все це може зміцнити демократію в Україні. 

 

 

 

Артем Ремізовський
Political views:Libertarian
Registration date:10.11.2018
Social networks: