Катерина Чернуха
В ім'я закону на благо народу!

About me

Мене звати Катерина Чернуха. Я народилась на Київщині у 2000 році. Зараз навчаюся в Інституті філології КНУ. ім. Т. Шевченка за спеціальністю "Італійська філологія". Втім, я завжди в собі відзначала потужний інтерес до політики, міжнародних відносин, історії. Мрію про дипломатичну освіту, а згодом і кар'єру у політичній сфері. Вважаю, що такі риси характеру як відповідальність, розсудливість, чесність, цілеспрямованість допоможуть мені в цьому. Зараз хотіла б більше дізнатися про політичну науку задля отримання неоціненного досвіду, тому була б рада взяти участь у Студентській Моделі Конгресу.

Political program

ЕКОНОМІКА

1. Розвиток малого та середнього бізнесу. Податкові канікули на перші два роки діяльності. 

2. Розвиток агропромислового комплексу. Україна здавна славиться своїм чорноземом. Наші працьовиті люди і родюча земля здатні прогодувати не одну країну. На мою думку, цим варто користуватися в повну силу. Залучення інвестицій з-за кордону сприятиме розбудуванню АПК та створенню значної кількості робочих місць для громадян. 

ЮРИСПРУДЕНЦІЯ

1. Запровадження судів присяжних. Як показує час, така форма здійснення судової влади є найбільш об'єктивною і справедливою. 

2. Зменшення заробітної плати суддів Конституційного Суду та їх пенсійного утримання. Наразі зарплата судді КС становить захмарні 120 тис. Це тоді, коли мінімальна зарплата в країні є нижчою у понад 30 разів! Окрім того, держава забезпечує пожиттєве утримання суддів з виплатою їм половини зарплатні. Вважаю, що дані виплати треба суттєво зменшити відповідно до рівня життя народу, в ім'я якого Конституційний Суд і працює!

ПАРЛАМЕНТ

На мою думку, 450 депутатів з ненаситним апетитом до збагачення і пасивністю до роботи на благо українському народові варто замінити на 250 нових облич, кваліфікованих спеціалістів, освічених, енергійних, законослухняних людей, готових змінювати державу на краще. Як результат отримаємо якісні зміни в роботі парламенту, що не може не бути запорукою розвитку України як готової до реформ держави. Крім того, пропоную встановити заробітну платам депутатам у відповідності до рівня життя населення. Чим старанніше і мудріше вони виконують свої обов'язки, тим швидше росте рівень життя населення, відповідно, і зарплати депутатів ростимуть. Чим не стимул працювати?

АРМІЯ

Армія повинна бути контрактною, щоб обидві сторони - і солдат, і держава - отримували вигоду. Я виступаю за кількісне зменшення Збройних сил України і за їх якісне збагачення. Готуючись до війни або ж беручи в ній безпосередню участь, варто вкладатися не у людські ресурси, а в обладнання, зброю, підготовку кадрів. Наберемо менше солдатів, але дамо їм новітню зброю і захист, і такий вояка "коштуватиме" як три тих, на яких звикли економити бюджетні кошти.

СУПЕРЕЧЛИВІ ТЕМИ

Легалізації канабісу - так! Людина вільна розпоряджатися своїм життям і здоров'ям так, щоб це не шкодило іншим. З кожним роком дедалі більше країн відкривають доступ до канабісу. Продукт, який матиме оподатковавутися, приноситиме в казну чимало грошей. Крім того, це позитивно вплине на туризм в Україні.

Поступовій легалізації проституції - так! Сексуальні стосунки не є злочином, це мають усвідомити консерватори з застарілими поглядами на життя. За "торгівлею тілом" стоять сотні тисяч гривень, які фігурують у тіневій економіці. Легалізуємо проституцію - виведемо ці суми до держбюджету. 

Е-декларування священиків. І я зараз не про скромних сільських церковників, а тих служителів, які їздять тонованими іномарками і мешкають у триповерхових вілах. Пожертви мають іти на благі діла, а не на дачу для панотця. До того ж виступаю за виплату церквою відсотку від продажу свічок, ікон, прикрас та ін. Годі ховати здобуте за ликом Христа!  

Катерина Чернуха
Political views:Libertarian
Registration date:11.11.2018
Social networks: