Кирило Лапко
Вміння переймати досвід- запорука сильної Держави.

About me

Я- Лапко Кирило Андрійович, 10.05.2001р. народження. Уродженець м. Донецьк Донецької області, а на сьогоднішній день- мешканець міста Київ, де у 2018р. закінчив ліцей «Голосіївський» № 241 із похвальною грамотою за особливе досягнення у вивченні всесвітньої історії та психології й вступив до Києво-Могилянської академії на факультет правничих наук. З 2014-2016 рр. був волонтером ООН ЮНІСЕФ й допомагав дітям постраждалим під час бойових дій на території Донбасу, брав участь у благодійних заходах. З 2016р. працюю на великому будівельному підприємстві ТОВ «Астор І КО» помічником юрконсульта. З 2017р., я є членом Американського Культурного Дому при посольстві США й беру активну участь у її заходах. Маю Сертифікат про закінчення навчального центру BRSV ( Business Result Simply Vision) з ораторської майстерності. Вільно володію російською, українською та англійською мовами.

Political program

Моя мета: перейняти досвід США у сфері лобіювання й знання законодавчого процесу парламенту однієї з найбільш розвинених країн світу й впровадити їх на теренах України.

          Є зараз 3 головних питання які дійсно важливі для України:

Економічне питання

          Україна вже 27 років залишається країною із статусом сировинної економіки із дешевою робочою силою, у якій внутрішній ринок зовсім не розвинутий, внаслідок низької платоспроможного попиту населення. Порівнюючи із світовим ринком, в нас зовсім не розвиваються інноваційні технології, що призведе до неконкурентоспроможності. Що доповнює всю цю картину- це стан глибокої системної кризи, як наслідок: падіння національного доходу на душу населення до 2,3 тис. дол.

          Саме тому, нам потрібен чіткий план економічного розвитку для вирішення цих питань:

-        Запровадження соціально-ринкової економіки з інтенсивним розвитком підприємств;

-        Розвиток високотехнологічного сектору економіки;

-        Стабільність національних грошей.

Зовнішньополітичне питання

     Зовнішньополітичні зусилля України мають бути постійно спрямовані на розвиток європейського регіонального співробітництва у всіх сферах з метою зміцнення своєї державної незалежності та ефективного забезпечення національних інтересів. А саме набуття повноправного членства у ЄС та НАТО.

Внутрішньополітичне питання

     Успішні реформи для майбутньої України повинні базуватися за ієрархічним порядком таким чином:

-        Закінчення бойових дій на сході України;

-        Децентралізація та реформа регіонального розвитку з передачею повноважень на місця ;

-        Боротьба з корупцією.

 

Що стосується питань які будуть обговорюватися на Конгресі, я можу сказати наступне:

-        Легалізація легких наркотиків;

Вважаю доцільним запровадження цього закону на територію України, тому що беручи до уваги досвід інших країн ( Канада, деякі штати США та інш.), дослідження наукових товариств, можна зробити висновок, що деякі легкі наркотики, таж сама марихуана, безпечні й також за умови оподаткування, держава зможе контролювати цей ринок й надавати можливість громадянам купувати їх у офіційних продавців із ліцензією.

-        Право на вогнепальну зброю;

Вважаю недоцільним запровадження цього закону, бо суспільство не готове, ще гідно користуватися такими привілеями й рівень злочинності в нашій державі дуже високий, тож гарних наслідків не буде.

-       Реформа освіти;

Українська освіта не відповідає ані сучасним запитам з боку особистості та суспільства, ані потребам економіки, ані світовим тенденціям. Вважаю необхідним орієнтуватися на західних колег і робити акцент на індивідуальному вихованні й формувати свідомих, суспільно активних громадян.

Кирило Лапко
Political views:Left
Registration date:11.11.2018
Social networks: