Тетяна Попова
Діти - майбутнє України. З них потрібно починати.
About me
Наразі я, Попова Тетяна Андріївна, студентка 2 року навчання Національного університету «Києво-Могилянська академія». Закінчила ліцей Київського міжнародного університету на відмінно.Окрім навчання шкільного та університетського була неодноразовою учасницею Моделі ООН ( зокрема делегатом ECOSOC), брала участь у загально університетських конференціях КиМУ. Час від часу відвідую відкриті лекції на різну тематику, котра варіюється від нейробіологічних досліджень до кельтів Закарпатщини. Себе позиціоную як людину, спроможну до дій, котра намагається у своїй голові не створювати рамки цьому світові та оцінювати позиції з різних боків.Political program
Перш за все, я зазначу, що, як на мене, молодь та діти є рушійною силою, бо,вкладені в них зусилля згодом дадуть результат. Саме тому, державі слід орієнтуватись саме на цю групу населення.
Основні проблеми України наразі, котрі, на мою думку, мають бути негайно вирішені: легалізація легких наркотиків та освітня реформа. Чому саме такі позиції?
- ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЛЕГКИХ НАРКОТИКІВ
Ця проблема є доволі актуальною в Україні. Саме для мене вона має значення через декілька причин:
- По-перше, слід розуміти, що легкі наркотики в Україні - це величезна неоподаткована сфера продажу, на якій держава втрачає великі кошти.
- В основному, так званими, "юзерами" є особи 13-17 років, тобто неповнолітні.
Тобто, легалізація переведе цей бізнес на оподатковану платформу, доступну повнолітнім особам у спеціальних місцях.
- ОСВІТНЯ РЕФОРМА
На жаль, стан української освіти (зокрема шкільної) є дуже плачебним. Українська школа не вчить дітей критично мислити та, головне, вчитись. Весь освітній процес перетворений на завчання фактів, котрі, в основному, є неприкладними. Ні, я ні в якому разі не виступаю за скасування спеціалізованих предметів типу фізики або хімії. (навіть навпаки, я вважаю, що загальноосвітня школа має лишитись, проте, зазнавши певних змін). Тому я за:
- Поширення програми НУШ на школи усієї України. При тому проце має бути масовим, а не вибірковим.
- Введення сексуальної освіти учням старших класів;
- Певна автономізація школи як інституту;
- Введення дискутивних занять в ряді дисциплін;
- Оновлення викладацького складу.
- заохочення випускників шків вступати на педагогічні спеціальності;
- покращення умов викладання;
- фінансове заохочення вчителів;
Реформа шкільної освіти змінить стан суспільства, яке творить нашу державу. Молодь має випускатись зі школи зі своїми переконаннями, бажаннями та спрямованими до дії. Наразі, школа є каторгою для більшості дітей. Я, як випускниця приватного навчального закладу з можливістю обрання спеціалізації у старших класах, маю деяке уявлення про НЕукраїнську школу. Саме тому я прагну змінити її на краще!