Альона Кара

About me

Мене часто називають амбітною та цілеспрямованою людиною. Я патріотка своєї держави і вірю у майбутнє України. Студентка I курсу факультету журналістики Київського університету ім. Бориса Грінченка. Я впевнена, що сильний лідер зможе навести лад в нашій державі, але я також вірю, що це неможливо без бажання та дій кожного з нас!

Political program

Чи не занадто довго ми боролись за свободу нашої держави аби зараз скласти руки та дивитись, як вона котиться в прірву? Я пропоную ряд змін, аби побудувати країну кращого життя.

I. Зменшення державного апарату

На прикладі Верховної Ради сміливо можна сказати, що кількість не завжди дорівнює якості, якщо зменшити число державослужбовців, ми отримаємо:

1. Економія державних коштів

2. Збільшення відповідальності за прийняті рішення

II. Підтримка малого та середнього бізнесу

Середній клас - фундамент економіки будь-якої країни. Проте зараз в Україні переважають олігархи та люди, які "виживають". Для того щоб підтримати середній бізнес, пропоную:

1. Фінансово-кредитна підтримка

2. Податкові пільги на прибуток

3. Матеріально-технічна підтримка

  III. Розвиток української мови та культури

Мовне питання дуже гостро стоїть в Україні, і якщо в майбутньому ми прагнемо до україномовного суспільства - це потрібно прививати з дитинства. 

IV. Підтримка наукової діяльності

Україна має величезні інтелектуальні ресурси, проте зараз ми потерпаємо від "втечі мізків", аби зупинити цей процес я пропоную наступне:

1. Матеріальне, технічне забезпечення наукових установ,

2. "Європейська" оплата наукової діяльності

 

 

 

 

Альона Кара
Political views:Libertarian
Registration date:13.11.2018
Social networks: