Денис Колбас
Наше майбутне-в наших руках!

About me

Народився і проживаю у місті Одеса.На даний момент навчаюся у Юридичному колледжі.Ще з раннього дитинства через мою зацікавленість політекою нашої країни, мої друзі та вчителі сказали, що моє місце- у кріслі Президента України.

Political program

Ми всі прагнемо щасливого майбутнього,проте мало хто хоче його будувати зараз,але саме зараз  час  це робити! Зараз наша "Ненька" як те непахане поле,ми повинні засучити рукава і працювати,довго працювати, щоб потім нам не було соромно перед нашіми дітьми. Як сказав Араам Лінкольн:"Якщо ж ми взялись за це діло,то потрібно всім думати та діяти".Тому пропоную прямо зараз почати виконувати нашу мету:

1.Працевлаштування-це питання завжди було і буде актуальним.Тому спочатку я пропоную забезпечити українців роботою ,щоб вони змогли  заробляти на забезпечене  життя на рідній землі не відїзжаючи за кордон.

2.Освіта-має забезпечувати  якісні знання та всебічний розвиток і водночас не позбавляти  молодих людей особистого життя.Держава зобов`язана підтримувати розвиток молоді ,бо  молодь- це наше майбутне 

3.Екологія-це одне з найважливіших питань,бо без чистої та здорової екології  життя не буде.Тому ми повинні звертати увагу на сільське господарство, не давати знищувати та забруднювати  україньскі ліси , і не забувати про Чорне море, щоб воно насправді не стало "чорним"

Денис Колбас
Political views:Left
Registration date:13.11.2018