FAQ

Вік 16-24 років, обов'язково бути студентом. Проте організатори залишають за собою право взяти людину менше 16 років. У той час за ними зберігається право виключити учасника до 18 років. 

Ми максимально відкриті до усіх учасників, але видаляємо акаунти, які не проходять на верифікацію або порушують правила реєстрації.

Реєстрація відкрита для усіх студентів українських вишів, за умови розміщення правдивої інформації про себе. Обв'язковою вимогою є наявність справжнього фото та зазначення реального прізвища та ім'я учасника. Також ми не допускаємо використання нецензурної лексики або інших виявів образ у програмах кандидатів.

Перш за все, Ви матимете змогу познайомитися з багатьма людьми, які матимуть схожі до Ваших політичні погляди. По-друге, Ви наберетися унікального досвіду, який потім зможете з упевненістю використовувати у Вашому подальшому професійному житті. Більш того, Ви отримаєте багато розваг на соціальних програмах та, звичайно ж, сертифікат про участь у Другій Студентській моделі конгресу 2020.

Шановний Учаснику, нам потрібен Ваш голос для того щоб визначити 150 кращих кандидатів на участь у Студентській Моделі Конгресу.

Так, участь у заході безкоштовна. Проживання і харчування забезпечуються організаторами. Проїзд до міста Києва учасники покривають самостійно.

Захід буде проводитися у формі Конгресових слухань. Кожне зі слухань матиме свої особливості, інформацію про які ви знайдете у бюлетені учасника.

Так, житло, харчування забезпечуються організаторами.

Можливі зміни, проте на сьогодні захід буде проходити в Києві. Слухання відбуватимуться щодня на різних локаціях. 21го основним місцем проведення буде Погоджувальна зала Верховної ради України та готельний комплекс, 22го готельний комплекс під Києвом, 23те пройде у Клубі Кабінету Міністрів України.